انواع تخفیفات

  آیا یکی از انواع کارت‌های «مَ‌کارت» اعم از «هنرکارت»، «شبستان کارت»، «فرهنگ کارت» و یا «نصر کارت» را دارید و هنوز نمی‌دانید که چطور می‌توانید از این کارت‌ها بهترین استفاده را داشته باشید؟ باید بدانید که شما می‌توانید با استفاده از کارت خود، به اشکال مختلف از انواع تخفیفات استفاده کنید.

بازگشت نقدی «مَ کارت»

شرکت «مَ‌کارت» در حال حاضر با همکاری بانک آینده و به منظور ارائه امتیازاتی به اصحاب فرهنگ و هنر کشور، بخشی از تخفیفات کارت‌های «مَ کارت» را در قالب بازگشت نقدی (Cash Back) به این عزیزان ارائه می‌دهد.

بازگشت نقدی یعنی بخشی یا همه مبلغی که شما در یک خرید پرداخت کرده‌اید و دوشنبه هفته بعد از خریدتان به حساب بانکی شما برمی‌گردد.

مبلغ بازگشت نقدی مَ‌کارت چقدر است؟

میزان بازگشت نقدی به دو صورت محاسبه می‌شود:

  • دارندگان کارت‌ها می‌توانند در خریدهای روزانه خود از هر فروشگاهی در هر نقطه از کشور با «مَ کارت»، مبلغی از هر خرید را بر اساس سطح کارت، در قالب بازگشت نقدی پول و به صورت تجمیعی، به حساب خود در دوشنبه هر هفته دریافت کنند. این میزان، بر اساس سطح کارت، تا ۱.۵٪ از هر خرید خواهد بود.
  • دارندگان کارت‌ها می‌توانند با مراجعه به بیش از ۱۵۰۰ فروشگاه، رستوران، هتل، مرکز تفریحی و... که طرف قرارداد با بانک عامل کارت‌های «مَ کارت» هستند، از ۲۰٪ تا ۱۰۰٪ بازگشت نقدی داشته باشند. در این مورد، میزان بازگشت نقدی بستگی به سطح کارت دارد. درباره سطوح کارت‌های «مَ کارت» در صفحه «باشگاه مشتریان» بخوانید.

برای اطلاع از مراکز طرف قرارداد، اینجا کلیک کنید.

تخفیفات ویژه «مَ کارت»

علاوه بر بازگشت نقدی، «مَ کارت» با ده‌ها مرکز خدماتی و فروشگاه نیز طرف قرارداد است که دارندگان کارت می‌توانند از مزایا و تخفیفات مختلف آن استفاده کنند:

  • استفاده از محصولات دارای تخفیف ویژه فروشگاه آنلاین
  • ‌استفاده از تخفیفات ویژه مراکز طرف قرارداد
  • بهره‌مندی از تخفیفات ویژه در رویدادهای مختلف مانند روز تولد، مناسبت‌های مختلف و…